Uszczęśliwianie innych jest marzeniem ludzi szczęśliwych. Phil Bosmans

czwartek, 22 grudnia 2011

Dom marzeń

Do świąt tuż tuż.... przed podjęciem decyzji o zakupie działki wybrałem się na oględziny miejsca, które ma być schronieniem dla nas i Was. Zanim rozpoczną się jakiekolwiek prace związane z projektowaniem i zagospodarowaniem terenu musiałem wszystko wymierzyć, zobaczyć i zrobić kilka dziur w ścianach by ustalić czy dom nadaje się do użytkowania. Oczywiście na miejsce można jechać z osobą, która orientuje się w tych sprawach - inżynier, konstruktor, budowlaniec - mile widziani :) 

Nie przeraźcie się! Dom obecnie wygląda jak wygląda. Ale jego stan wewnątrz (co najważniejsze) nie jest najgorszy. Mnie zachwyciła okolica, dom sam w sobie i... cisza, której tak bardzo brakuje w mieście. Obecnie wygląda to tak...


Teraz można zabierać się do projektowania. Działka za domem okazała się równa. Po przeanalizowaniu Planu Zagospodarowania Przestrzennego wiemy, że możemy planować rozbudowę. Warto to sprawdzić zanim zdecydujemy się na zakup działki by później uniknąć niepotrzebnych problemów np. czekając latami na tego typu dokument - zaczyna się pozytywnie :)   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz