Uszczęśliwianie innych jest marzeniem ludzi szczęśliwych. Phil Bosmans

środa, 28 grudnia 2011

Dom i dofinansowanie z UE.

Hej,

dziś nastąpił przełom w sprawach związanych z Arielovka. Rozpoczęły się prace nad logo dla całego projektu. Logo ma być nie tylko znakiem gospodarstwa ale i marki, którą wprowadzę na rynek.  Mam nadzieję, że za kilka dni będzie już gotowe. 

 Po drugie architekt otrzymał w dniu dzisiejszym większość niezbędnych informacji i zdjęć dotyczących wizualizacji wg. moich odkryć, marzeń, pomysłów znalezionych w sieci i wymyślonych w głowie. Nic nie pokażę ale warto czytać i czekać na efekt końcowy jego pracy. Wierzę, że do 14-30 dni zmieścimy się w wizualizacjach. Zależy mi na czasie w związku z nowymi programami unijnymi Dolny Śląsk otrzymał na programy w 2012r. związane z turystyką dodatkowe 120 mln Euro !!! Muszę i chcę to wykorzystać! Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę w temacie proszę o pomoc: arielovka@gmail.com  

To dopiero początki ale jeśli pytacie po co i dlaczego? 

Chcę stworzyć miejsce, w którym będzie można odpocząć. Miasto zaczyna mnie coraz bardziej "dusić", ludzie są dla siebie coraz mniej życzliwi, i nieuprzejmi... czuję, że miasta niosą zepsucie. Uciekam od tego zgiełku w góry, w ciszę i spokój...inny tryb życia. Czy będę potrafił tak żyć? Nie wiem,...ale dopóki nie spróbuję to się nie przekonam. W życiu należy podejmować różne wyzwania, nie bać się ich, czasami spadają na nas znienacka... najważniejsze to dać sobie z nimi radę i iść... do przodu, zawsze przed siebie z uśmiechem wiarą i nadzieją, że każdy kolejny dzień będzie lepszy niż kończący się. 

Miłego wieczoru :) podobno idą mrozy...coś długo nie mogą dojść wiem czyja to sprawka  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz